طراحی تأسیسات الکتریکی ساختمان

طراحی تأسیسات الکتریکی ساختمان

تأسیسات الکتریکی ساختمان شامل بخش ‌های: طراحی، مشاوره، اجرا و نظارت بر اجرا می‌باشد که هرکدام از این بخش ها خود شامل زیر مجموعه های مختلفی هستند که اصلی ترین بخش تأسیسات الکتریکی یک ساختمان را تشکیل می دهند، شرکت ایرسا تدبیر آریا با تجربه ده ها پروژه ساختمانی در تمامی‌ امور توانایی ارائه خدمات را دارد.

ایرسا تدبیر آریا متشکل از مهندسین مجرب و با تجربه در عین ابداع و طراحی سیستم‌های ساختمانی مطابق با استاندارد‌های روز دنیا در تمامی‌ پروژه هایی که انجام شده شاخصه‌های بومی را نیز در نظر می‌گیرد که این امر باعث رضایت کامل  مشتریان و ساختمان ساز‌های عزیز شده است.

همکاری با پروژه های مسکونی و اداری‌-تجاری در بحث‌های نظارت، اجرا، طراحی و حتی مشاور‌ه ای نمایانگر تجربه بالای تیم برق این شرکت می‌باشد. از دیگر توانایی ‌های مهندسین این شرکت می‌توان به استفاده از بروز‌ترین نرم افزار‌های طراحیِ روشنایی و نرم افزار‌های طراحی ساختمانی اشاره کرد که باعث ایجاد یک روند رو به رشد در اجرا می شود.

طراحی تاسیسات الکتریکی:

طراحی تأسیسات الکتریکی (برق ساختمان) شامل بخش‌های زیادی می‌باشد، برای مثال طراحی سیستم روشنایی، سیستم صاعقه گیر، طراحی تابلوها، طراحی رایزر‌ها، چاه های ارت و … اصلی‌‌ترین بخش‌های طراحی تأسیسات الکتریکی ساختمان هستند که تیم طراحی برق شرکت ایرسا تدبیر آریا با بهره گیری از به روز‌ترین نرم افزار‌های طراحی بهترین خدمات را به مشتریان و ساختمان ساز‌های عزیز ارائه می کند.

یکی‌ از شاخصه ‌های اصلی‌ که در تیم طراحی تأسیسات الکتریکی شرکت ایرسا تدبیر آریا دیده می شود، تجربه اجرایی تیم طراحی است که کمک می‌کند  طرح ارائه شده در هنگام اجرا به هیچ مشکلی برخورد نکند و یا در اجرای پروژه، تیم اجرایی به مشکلات رایجی اعم از: عدم هماهنگی‌ در رایزرها، عدم سینی گذاری مناسب و … برخورد نکنند که‌ این نشان از تجربه بالا و تخصص تیم طراحی است.

تیم طراحی شرکت ایرسا تدبیر آریا این افتخار را دارد که برای شروع یک پروژه ساختمان سازی از ابتدا برای طراحی تأسیسات  الکتریکی کنار مشتریان خود بوده و این اطمینان را به مشتریان دهد که با رعایت استاندارد‌های روز دنیا و استاندارد‌های مربوط به مبحث‌های نظام مهندسی‌  و استفاده از بروزترین نرم افزارهای مربوط به این بحث، بهترین طرح  را ارائه کرده و در  اختیار مشتریان قرار دهد.

نظارت بر اجرا:

یکی‌ از اصلی‌‌ترین بحث‌هایی که در امر اجرا وجود دارد اجرای صحیح تیم اجرایی است، با توجه به حساس بودن تأسیسات برق ساختمان که در صورت اجرای  غیر صحیح (عدم رعایت نکات ایمنی تخصصی برق)  می تواند خسارت جانی و مالی طاقت فرسایی را برای کارفرما و مهندسین اجرایی به بار آورد، حضور یک ناظر به عنوان ناظر مقیم یا ناظر غیر مقیم در پروژه‌های ساختمانی امری ضروری است، تیم مهندسین شرکت ایرسا تدبیر آریا با تجربه بالای خود و اطلاعات بالا از مسائل فنی‌ توانایی ارائه خدماتی از قبیل: نظارت بر اجرا، نظارت بر تیم اجرایی، نظارت بر طرح و … را  به مشتریان و کارفرمایان دارد.

 

مشاوره پیش از ساخت:

یکی‌ از مهمترین قسمت ها در امر ساخت و ساز بحث مشاوره‌ای است. تیم مهندسین برق ایرساتا با استفاده از مطالعات و تحقیقات بروز خود به ساختمان ساز‌های عزیز و کارفرمایان محترم برای انجام پروژه‌های خود مشاوره ای را ارائه می دهند که از هزینه اضافی و بیهوده جلوگیری شود و با انتخاب بهترین متریال که از لحاظ فنی‌ مورد تأیید استاندار‌های روز دنیا و از دید مهندسی‌ دارای شاخصه‌های مناسب است پروژه‌های خود را اجرا کنند.

گاهی‌ دیده  شده است که کارفرمایان عزیز به دلیل عدم  دانش کافی‌ در باره مسائل فنی‌ با تیم‌های طراحی خود به مشکلات برخورده اند، اما تیم مشاوره‌ای شرکت ایرسا تدبیر آریا این اطمینان را می دهد که با دانش بروز و تجربه خود از به وجود آمدن این دست مشکلات جلوگیری کرده که این امر فقط و فقط با ارائه طرح‌ها و مشاور‌ه های درست این تیم عملی‌ می شود.

اجرا:

در کنار تمامی‌ مراحل آنچه که باعث نتیجه ای خوب و مناسب در تأسیسات الکتریکی می شود، تیم اجرایی با تجربه و ماهر است. تیم اجرایی شرکت ایرسا تدبیر آریا با تجربه بیش از یک دهه کار اجرایی به کارفرمایان عزیز این اطمینان را می دهد که به بهترین نحو و با کمترین تأخیر یا حتی خطا پروژه را اجرایی کرده.

تمامی‌ پروژه‌هایی که تیم اجرایی ایرساتا در طول این چند سال انجام داده است نمایانگر تجربه بالا در امر اجرا هست که این فقط و فقط باعث اطمینان خاطر مشتریان عزیز این شرکت بوده. تیم اجرایی ایرساتا همیشه رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان عزیز را سر لوحه خود قرار داده است.

طراحی تأسیسات الکتریکی