خانه هوشمند ای الکترون (EELECTRON)

خانه هوشمند ای الکترون (Eelectron)

ای الکترون (شرکت EELECTRON) یک شرکت ایتالیایی است که سخت افزار و نرم افزار دستگاه با استاندارد KNX تولید می کند. محدوده محصولات این شرکت اتوماسیون هتل، تکامل خانه و اتوماسیون ساختمان است. عضو انجمن KNX برای دسته تولید کنندگان از سال 2005: الکترون یک مثال برجسته در صحنه ملی در زمینه پروتکل های استاندارد اروپا است.

فلسفه خانه هوشمند ای الکترون دقت به جنبه های آینده طراحی و زیبایی شناسی و پژوهش با قابلیت توسعه دستگاه های بسیار خلاقانه در ترکیب با استاندارد KNX و مطابق با دقیقترین استانداردهای بین المللی کیفیت است. تجربه کارکنان ای الکترون با فعالیتهای آموزشی، محصولات کمکی، ادامه توسعه که توجه خاص به نیازهای مشتری دارد، برنامه های کاربردی در حال ظهور، صرفه جویی در انرژی و اجرای راه حل های ساده، کارآمد و مشتری گرا به صورت کامل در اختیار کاربران قرار می گیرد.

کلید های هوشمند Eelectron به دلیل طراحی منحصربفرد و زیبایی خاصی که دارند در اکثر پروژه های لوکس ساختمانی در جهان استفاده می شوند و به جرات می توان گفت جزء زیباترین تجهیزات ساخته شده در بین برندهای فعال در زمینه خانه هوشمند است و آشنا برای معماران می باشد. شعار این مجموعه ارایه راه حل های هوشمند با تمرکز بر طراحی و بر اساس تکنولوزی، راحتی و صرفه جویی در انرژی می باشد. تا سال 2015 بیش از 25000 پروژه در قالب هتل، ویلا لوکس و مجتمع مسکونی بزرگ در سراسر جهان با محصولات خانه هوشمند ای الکترون ایتالیا نصب و راه اندازی شده است. تیم تحقیق و توسعه محصولات Eelectron در شهر لگنانو ایتالیا “Legnano” می باشد. طیف گسترده ای از محصولات خانه هوشمند الکترون که شامل انواع مختلفی از زمینه ها، از جمله مسکونی و هتلی می باشد. شرکت Eelectron در بیش از 75 کشور نمایندگی دارد.

خانه هوشمند ای الکترون (Eelectron)

این برند صرفا جهت معرفی در این وبسایت قرار گرفته و توسط این شرکت ارائه نمی شود. در صورتی که قصد هوشمندسازی ساختمان خود را دارید از محصولات ما دیدن فرمایید.