خانه هوشمند برکر (Berker)

شركت Berker  از سال 1919 فعايت خود در زمينه توليد تجهيزات برق ساختمان ( كليد و پريز ) را در آلمان آغاز كرده است. اين شركت از ابتداي فعاليت با توجه خاص به معماري، خود را به عنوان يكي از خاصترين تولید کننده های اين عرصه در آلمان و اروپا مطرح كرد، به طوري كه از سال 1928 با همكاري مدرسه معماري باهاوس كه از مهمترين مدرسه معماري اروپا به شمار ميرود توليد محصولاتي مانند سري 1930،Plazzo، TS، R.3  و R.1 را تجربه كرده است. شركت بركر از 1989 با توسعه يافتن سيستم KNX به عضويت سازمان KNX در آمده و امروز با توليد بيش از 450 قطعه KNX جزو غنی ترین اعضاء اين سازمان می باشد. عملگرهای برکر در انواع 4، 6، 8، 10 و 16 کاناله 16 آمپر برای کنترل روشنایی، فن کوئل، پرده و دیمر از نقاط متمایز کننده این شرکت نسبت به دیگر رقبا است. اين شركت برخلاف رقباي خود علاوه بر توسعه كليدهاي قديمي به كليدهاي هوشمند مانند سريهاي B.7، B.3، B.1، K.5، K.1، تاكنون 5 سري كليد ويژه بدون قاب هوشمند TS ،TS Cristal ،R.1 ،R.3 و BIQ نیز طراحي كرده است. طراحي مدرن كليدهاي اين شركت همگام با استفاده از بهترين تكنولوژي روز از مزاياي رقابتي اين شركت است. اين شركت به جاي استفاده از پلاستيك در رنگهاي مختلف از جنس واقعي استيل، شيشه، برنز، طلا  و  پلاستيك در ساخت تجهيزات خود استفاده ميكند. شركت Berker از ابتدا تاكنون تنها در زمينه كليد و پريز و سپس اتوماسيون خانگي فعاليت كرده و در زمينه ديگري فعاليت ندارد. اين شركت توليدات خود را در آلمان انجام ميدهد و هيچ كارخانه و دفتر توليدي در هيچ كشور ديگري ندارد. اين شركت توانسته معروفترين جوايز  طراحي و كيفيت كشور آلمان و جوايز بین المللی بسياري را بدست آورد.

خانه هوشمند برکر (BERKER)

آیا می دانید چگونه باید فضای زندگی خود را به سادگی و مدلی بسیار شخصی طراحی کنید؟ برکر (شرکت BERKER) از سال ۱٩۱٩ بر روی بهترین و جذاب ترین پاسخ به این سؤال مشغول بکار بوده است.

امروزه کلید و پریز ها و سیستمهای الکترونیکی برکر نه تنها در آلمان که در سراسر دنیا بکار گرفته می شوند و زندگی و محیط آن را زیباتر و بسیار راحت تر می نمایند. تاکید اصلی این شرکت بر کیفیت، طراحی و نوآوری است. جوایز بسیار اعطا شده به شرکت برکر آلمان، چه از موسسات داخلی و چه از خارج از آلمان موید این ادعاست.

برکر (خانه هوشمند برکر) از بزرگترین و موثرترین تولید کنندگان تجهیزات بسیار با کیفیت الکتریکی ساختمانی می باشد که بازه تولیدات آن در برگیرنده کلید و پریزهای کلاسیک با طرحهایی اصیل تا تجهیزات مدیریت هوشمند ساختمان می باشد. توسعه فعالیتها و محصولات تنها با یک ذهنیت انجام می پذیرد: رضایتمندی مصرف کننده! و در نهایت هدف این شرکت، یک بار خرید محصولات توسط مصرف کنندگان و استفاده از آن برای دهه هاست. و این منظور با چیزی جز کیفیت حاصل نمی شود. تکنولوژی و دقت متضمن این کیفیت است.

محصولات خانه هوشمند برکر به دو گروه عمده زیر تقسیم می گردند:

  • کلید و پریز های
  • سیستمهای الکترونیکی

کلید و پریزهای این شرکت در ۱7 خانواده کلاسیک با رنگها و طرحهای اصیل ساخته شده اند. از مزایای محصولات خانه هوشمند برکر، ماژولار بودن آنهاست که امکان ترکیب رنگها، طرحها و مکانیزمها را هر سلیقه و مناسب هر محیطی فراهم می کند. کلید و پریزهایی از باکالیت، ترموپلاستیک، استیل، سنگ، شیشه، کریستال و چینی تامین کننده همه سلایق می باشند. مکانیزمهای بیشمار که برطرف کننده همه نیازهای ساکنین ساختمان می باشد، با نصب و سیم کشی راحت، علاوه بر مصرف کننده نهایی، راحتی و سرعت عمل نصب کنندگان تجهیزات الکتریکی را نیز بهمراه دارد. در کنار کلید و پریزهای دکوراتیو، کلید و پریزهایی برای مصارف صنعتی در محصولات خانه هوشمند برکر وجود دارد که از لحاظ کیفیت، کارایی و تنوع درون گروهی برآورنده کلیه نیاز های مراکز مصرف صنعتی می باشند.

علاوه بر کلید و پریزهای دکوراتیو و صنعتی، محصولات الکترونیکی، از شاخص ترین تولیدات این کارخانه می باشد که در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار هستند و برای راحتی بیشتر، امنیت و زیبایی زایدالوصفی تولید می گردند. کیفیت و تکنولوژی بسیار بالای این محصولات، خانه هوشمند برکر را از سایر تولید کنندگان همردیف متمایز ساخته است. سیستم هوشمند مدیریت ساختمان KNX/EIB، سیستم کنترل رادیویی RadioBUS، چشمهای الکترونیکی حرکت، حسگرهای حضور شخص در محیط و سیستم دزدگیر از محصولات الکترونیکی شاخص برکر می باشد. از مهمترین مزایای این محصولات، نصب و راه اندازی این تجهیزات توسط متخصصین مجاز برکر در ایران می باشد که تضمین کارایی صحیح و با دوام محصولات برکر می باشد.

خانه هوشمند برکر (Berker)