خانه هوشمند ave

کلید و پریز ave

AVE s.p.a یک شرکت ایتالیایی است که در صحنه بین المللی از تولید کنندگان با کیفیت بالا و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی می باشد. این شرکت در سال 1904 تأسیس شده است، AVE همیشه در مسیر پیشرفت برای راه حل های نوآورانه با الزامات بازار بوده است و به طور مداوم طیف محصول و تکنولوژی واحدهای تولید خود را بهبود می بخشد.

تحقیق و توسعه راه حل های جدید، طراحی و ساخت دقیق اجزای سازنده، از جمله مونتاژ و سازمان فروش کارآمد، اجازه می دهد که علامت تجاری AVE را به طراحان، مهندسین و معماران به عنوان یک پاسخ عملی و مناسب برای تکامل الزامات نصب داخلی و صنعتی پیشنهاد نماییم.

خانه هوشمند AVE در سال 2016، به عنوان یکی از 100 برند برتر ایتالیایی جایزه گرفت. این یک جایزه معتبر است که هدف آن ارزش گذاری تجهیزات ساخت ایتالیا به عنوان میراث ملی و بین المللی است. همکاری نزدیکی با نصب کننده ها و توزیع کنندگان حرفه ای، روش کار ما را از هر منظری در راستای بهبود تلاش مشترک برای تضمین بهترین محصول برای رضایت کامل مشتری نهایی مشخص می کند. (کلید و پریز ave)

دفتر مرکزی خانه هوشمند AVE در رضاتوو در استان برشا قرار دارد و مدیریت عمومی را همراه با سایر ادارات: حسابداری، فروش و بازاریابی، تحقیق و توسعه، لجستیک و تولید قرار می دهد. تعداد کل کارکنان، از جمله شبکه فروش، با خدمات فنی قبل و بعد از فروش، بالغ بر بیش از 300 نفر است که همه آنها بسیار ماهر و آموزش دیده اند.

شرکت ave با بیش از 112 سال سابقه، به عنوان قدیمی ترین شرکت تولید کننده محصولات الکتریکی ساختمانی (کلید و پریز ave) شامل انواع کلید لمسی و معمولی روشنایی، پریز و … در ایتالیا فعالیت می نماید. کلید لمسی روشنایی تولید این شرکت، با تکنولوژی (Touch) با رویه ای از جنس شیشه و آلومینیوم طبیعی، منحصر بفردترین کلید و پریز لوکس ساختمانی در دنیا به شمار می آید. هم چنین طراحی و تولید سیستم یکپارچه مدیریت هتل به طور کامل به منظور تأمین آسایش مسافران در هتل های لوکس و کنترل تمامی سیستم ها توسط مدیریت هتل از ویژگی های بارز این شرکت بین المللی می باشد. (کلید و پریز ave)

خانه هوشمند AVE افق های خود را از طریق مجموعه های محصولات جدید با تکنولوژی KNX، استاندارد جهانی شناخته شده برای مدیریت خودکار و غیر متمرکز سیستم های اتوماسیون مسکونی و تجاری، گسترش می دهد. این شرکت قبلا گواهینامه KNX را به دست آورده و به سیستم اختصاصی AVEbus پیوست کرده است، که این ویژگی پیشنهادات AVE را در این حوزه گسترش می دهد و نشان تمایل شرکت برای سرمایه گذاری در اتوماسیون خانگی است.

خانه هوشمند AVE