تبدیل تصویر آنالوگ به HD

اندازه تصویر

اچ دی وی آی ۳٫۰ راه کاری برای تبدیل دوربین آنالوگ به اچ دی است.

اچ دی وی آی به عنوان تکنولوژی کیفیت بالای تصاویر ترکیبی معروف است، این تکنولوژی توسط شرکت داهوا برای رفع نیازهای صنعت به بازار عرضه شده است، سپس فن آوری مذکور به استانداردی برای انتقال تصاویر اچ دی در طول کابل کواکسیال تبدیل شده است، این فن آوری قابل اعتماد است، مقرون به صرفه در مسافت های طولانی برای انتقال اچ دی است و عملکرد قدرتمندی را ارائه می دهد.

تکنولوژی اچ دی وی آی ۳٫۰ داهوا با سیستم عامل سازگار است و تصویری با وضوح بالا مانند دوربین اولترا اچ دی فور کی تولید می کند، و به خوبی سیستم آی پی کار می کند.

تکنولوژی جهانی اچ دی سی وی آی گواهی برای برطرف کردن نیازهای صنعت است. با وجود نزدیک به صد میلیون سیستم حفاظتی امنیتی آنالوگ در جهان، انتظار می رود تکنولوژی اچ دی سی وی آی ۳٫۰ تاثیر گسترده ای را در سال های آینده بر صنعت داشته باشد.

سازگاری کامل

تکنولوژی اچ دی سی وی آی مربوط به شرکت داهوا با ۵ سیستم عامل معروف در صنعت همخوانی می کند. این سیستم عامل ها عبارتند از: اچ دی سی وی آی، ایی اچ دی، تی وی آی، آی پی و آنالوگ و همچنین می تواند ورودی از سیستم آی پی را بپذیرد.

دی وی آر هایی که با تکنولوژی اچ دی سی وی آی ۳٫۰ مجهز شده اند می توانند به عنوان کنترل دسترسی عمل کنند تا با سنسور آی آر خارجی و با سنسور تشخیص دود و انواع سنسورهای دیگر یکپارچه شوند، در این صورت خدمات جامع امنیتی وجود خواهد داشت.

اولترا اچ دی

تکنولوژی اچ دی سی وی آی داهوا، اولترا اچ دی را به سیستم کواکسیال ارسال می کند. اچ دی سی وی آی اولین تکنولوژی است که کیفیت ۴ مگاپیکسل را در طول کابل کواکسیال ایجاد می کند. همچنین تکنولوژی استار لایت دید در شب داهوا را که کیفیت ۲ مگاپیکسل، روشنایی ۰٫۰۰۸ لوکس و دبلیو دی آر ۱۲۰ دسی بل دارد را پشتیبانی می کند.

به طور کلی از ویژگی های این تکنولوژی فرمت فشرده سازی اچ ۲۶۵ استاندارد است که در این صورت ۵۰ درصد از پهنای باند ذخیره می شود.

هوشمندی تکنولوژی

از جمله ویژگی های هوشمند سیستم می توان به تشخیص صورت، شمارش افراد، تشخیص تراکم جمعیت در محدوده ای خاص، ردیابی هوشمند و سازگاری با صحنه های هوشمند اشاره کرد. سایر ویژگی های هوشمند شامل، تشخیص مزاحم، تشخیص خط مجاز، پیدا کردن شیء گم شده، رها شدن شیء و تغییر صحنه می باشد.

همچنین مه زدایی و سیستم هشدار در زمان بالا رفتن ولتاژ، از دیگر ویژگی های این تکنولوژی است.

سادگی تکنولوژی اچ دی سی وی آی

نصب این سیستم بسیار ساده و راحت است و مانند سیستم آنالوگ می باشد، دوربین می تواند توسط کابل کواکسیال به دی وی آر نصب شود. تصویر در فاصله دور بدون تأخیر نمایان می شود و نیروی برق مستقیماً در طول کابل کواکسیال تأمین می گردد.

مزیت دیگر تکنولوژی اچ دی سی وی آی انتقال در فاصله ای است که با سایر سیستم های آنالوگ قابل مقایسه است. در عمل انتقال سیگنال می تواند با استفاده از کابل ۵-۷۵ به اندازه ۱۲۰۰ متر گسترش یافته و در این صورت اعوجاج سیگنال کاهش می یابد.

اچ دی سی وی آی، فقط در فواصل دور کاربرد ندارد ،عملکردش تأخیری ندارد، زیرا هیچ سیستم فشرده سازی برای نگهداری اثرات اصلی آن بکار نمی رود و در این صورت وضوح تصویر زنده افزایش می یابد.

3 پاسخ
  1. علی
    علی گفته:

    سلام دوستان من یه مانیتوردارم میهولم ب عنوان تلوزیون استفاده کنم مبدل اچ دی ام ای ب ویجی ای هم گرفتم اما تصویر بعد از یک دقیقه میپره و پیغام نو اپدیمنت ۱۳۶۰*۷۶۸؟میده راهنمایی کنید لطفا

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *