پل خواجو - ایرساتا
خانه هوشمند در اصفهان
ایرساتا

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی ایرسا تدبیر آریا (سهامی خاص)، باهدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات با نام تجاری ایرساتا در شهر تهران تأسیس گردید. این شركت با برخورداري از يك كادر متخصص، با كوله باري از تجربه كه حاصل سالها فعاليت پر ثمر در تهران و اصفهان مي‌باشد، در حال حاضر فعال ترين و پيشروترين شركت در زمينه هوشمند سازي انواع ساختمان از قبيل مسكوني، اداري، تجاری، هتل و غيره مي‌باشد.

همچنین نصب و راه اندازی سیستم دوربین مداربسته بانکهای ملی و رفاه در سراسر کشور و ارائه خدمات مشاوره در راستای خرید، طراحی، نظارت و راه اندازی دوربینهای شهری تهران بزرگ و توسعه بستر ITS آن به شرکت کنترل ترافیک تهران بخشی از تجربه مهندسین این شرکت می باشد.

اجرای شبکه های کامپیوتری از 2 بخش پسیو و اکتیو تشکیل می شود. بخش پسیو مربوط به کابل کشی و نصب تجهیزات می باشد و بخش اکتیو آن کانفیگ کردن سوئیچها و روترها و همچنین راه اندازی سرور را شامل می شود. پیکربندی سخت افزارهای موجود در شبکه بسته به برند آنها کاری بسیار تخصصی است. مهندسان ما با داشتن مدارک CCNP شرکت سیسکو و MCITP مایکروسافت بهترین پیکربندی شبکه را برای شما تضمین خواهند کرد.

خانه هوشمند در اصفهان

پس از تأسیس دفتر این شرکت در شهر اصفهان، طراحی و اجرای خانه هوشمند در اصفهان یکی از مهم ترین بخش های فعالیت این شرکت می باشد. در این راستا کارشناسان ما علاوه بر داشتن ارتباط مستمر با مشتریان، بطور پیوسته در حال بهبود ارتقاء نرم‌‎افزار و سطح دانش فنی کارشناسان می‎باشد تا بدینوسیله علاوه بر افزایش رضایت مشتریان و بالابردن کارایی سیستم‎ها، مزیت رقابتی بهتری را برای مشتریان خود فراهم سازد.